İzmir Boya Badana Ustası, Karşıyaka Boyacı Ustası

İzmir Boya Badana Ustası

İzmir Boya Badana Ustası, Ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan boya ve badana işlemleri ustalık gerektiren en önemli işlemlerden biri olmaktadır. Dekorasyonun büyük ölçüde belirleyici unsuru olan boya badana işlemleri, hatalı veya kötü yapıldığında son derece çirkin görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. İzmir boya badana ustası arayanlar için bizler bu alanda hatasız ve son derece mükemmel işler çıkardığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.


İzmir Boya Badana Ustası

Öncelikle bünyemizde görev alan tüm personellerimiz işine son derece saygı duymak da ve önem vermektedir. Bu sayede ortaya çıkan işler aynı şekilde özenli ve mükemmel derecesinde başarılı olmaktadır. Bu alanda hizmet aldığınız da sorun yaşamamak ve aldığınız hizmetten pişman olmamak istiyorsanız mutlaka tercihiniz bizlerden yana olmalıdır.


Bizi Arayınız: +90 (538) 825 20 24


İzmir Boya Badana Ustası , olarak faaliyete başladığımız 2006 yılından itibaren İç Cephe Boya ve Dekorasyon sektöründe, Kaliteli Hizmet anlayışımız,Uygun Fiyat,İşçilik Garantisi ve Deneyimli Ekibimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. İzmir’in her noktasına sektörümüzde dünyaca tanınmış en iyi markalarla hizmet sunmaktayız. Sistemimizde tutulan müşteri kayıtlarımızla birlikte hizmet sonrası da size her konuda yardımcı olmaya devam ediyoruz.

İzmir Boyacı Ustası

Sunmuş olduğumuz hizmetlerde birçok konuya dikkat etmekteyiz. Bizi bu alanda bu kadar başarılı kılan işimize göstermiş olduğunuz özen ve dikkat olmaktadır. İzmir Boyacı Ustası olarak yapmış olduğumuz çalışmalarda nelere dikkat ediyoruz ve hangi konular üzerinde önemle duruyoruz bunlardan biraz bahsedecek olursak.


Boya Badananın Püf Noktaları


  • Boya badana işleri genellikle yılda bir kez yapılmaktadır. Ancak bu konuda hem iyi bir boyacı hem de iyi malzeme bulmak biraz uğraştırıcı olabiliyor. Boya badana işlerinde işin ustası ile çalışmak son derece önemlidir. Bu nedenle boyacı ustası seçimi yapılırken çok dikkatli olmak gerekir. Güvenilir badana boya ustasını ise izmirtadilatci.com/izmir-boya-badana-ustasi.html aracılığı ile bulabilirsin. Bunun için yapman gereken şey ise iletişimden bize ulaşmanız. İster tüm evini boyat, istersen de yalnızca salonunu! Boya badana yaptırmak isteğin yerin bilgilerini detaylı olarak gir yeter.
  • Bir boyacı ile çalışacaksın ama bu işin püf noktalarını bilmende fayda var. Peki, boya badananın püf noktaları nelerdir?
  • • Uygulamada en çok dikkat edilmesi gereken konu kullanılan tüm malzemenin aynı markaya ait olmasıdır. Böylelikle oluşabilecek sorunların önüne geçilebilir.
  • • Seçimi yapılan malzemenin uygulama talimatlarına tam olarak uyulması gerekir.
  • • Boya kirli ya da nemli zemine uygulanmamalıdır. Uygulamadan önce yüzeydeki mimari hataları gidermek daha iyi sonuç alınmasına yardımcı olur.
  • • Badana işlemine başlanmadan önce boya iyice karıştırılmalıdır. Ayrıca çok soğuk ya da çok sıcak ortamlarda badana yapılmamalıdır.
  • • Boyama işlemi direk sürmek yerine ince katlar halinde yapılmalı.
  • • Boyaya sıvı ya da toz katkı yapılmamalıdır. Ambalaj üzerinde yazılı olan inceltme oranı aynen uygulanmalıdır.
  • • Parlak ya da kaygan yüzeyler boyanın daha iyi tutabilmesi için matlaştırılmalıdır.
  • Boyama işlemi sonrasın kalan boyanın tekrar kullanılabilmesi için boyanın içerisinde yüzeyini örtebilecek kadar kendi inceltişi eklenmeli ve karıştırılmadan ağzı kapatılarak serin yerde saklanmalıdır.

Daha Fazlası

İzmir Badana Ustası

İç Mekan Boyama

Evinizin veya ofisinizin iç mekan renkleri, yaşam tarzınızı belirleyen ve mekan içinde geçireceğiniz zamanlara son derece etkileri olan bir noktadır. İçinde bulunduğunuz odanın duvar ve tavan renklerinin ışığı yansıtan soft renklerden seçilmesi her zaman size ferah bir ortam hissi sağlayacaktır. Ayrıca iç mekan boyaları kolay kirlenmeyen ve silinebilir özellikli boyalardan seçilmesi uzun ömürlü olması adına önemli bir konudur. İç mekan boyama yapılmadan önce uygulanacak zemindeki tüm pürüz ve deformasyonların giderilmesi şarttır. Ancak bu pürüzler giderildiğinde tam kapatıcı ve kalıcı bir uygulama yapılabilir.

İç Mekan Boya Renkleri

İç mekan boya rengi için seçim yapmanız gerektiğinde kararsız kalmamanız için size üç boyutlu olarak bir oda simülasyonu ile realist bir şekilde yardımcı olabiliyoruz. Hemen herkesin bir favori rengi vardır fakat bu renkler oda duvar boyası olarak düşünüldüğünde aynı etkiyi vermeyebilir. Örneğin bir insan kırmızıyı çok sever kırmızı elbiseleri, ayakkabıları, aksesuarları vs. vardır. Ancak duvarlarını kırmızıya boyattığında hayal kırıklığı yaşayabilir. Çünkü geniş yüzeylere uygulandığında kırmızı çok baskın ve göz yoran bir renktir. Dolayısıyla evinizin veya ofisinizin boya rengini belirlerken açık - pastel renkleri tercih etmeniz hem odanızı daha aydınlık yapacak hem de daha geniş bir oda hissi sağlayacaktır. Aşağıda örnek teşkil etmesi adına bazı iç mekan boya renk örnekleri bulabilirsiniz.

İzmir Boya Badana Ustaları

Dış Cephe Boyama

İç mekan boyama uygulamalarından ayrı olarak dış cephe boyama çalışmaları çok daha fazla efor ve usta bir işçilik ister. Boyanması gereken minik kısımlar dışında dış cephe boyama işlerini işin ustasına bırakmanızı tavsiye ederiz. Dışarıdaki iklim şartlarının da boya çalışmasını doğrudan etkilediğini unutmamalısınız. Dış cephenin güneşe ne kadar maruz kaldığı, iklimin kuru veya nemli oluşu, dış cephenin yüzeyi gibi noktalar boya seçimi ve uygulamasını yakından ilgilendirmektedir.

Dış Cephe Boya Renkleri

Dış cephe boyama işleminde kullanılan boyalar genel olarak akrilik boyalar, elastik esaslı ve plastik olmak üzere üç sınıfta incelebilmektedir. Örnek vermek gerekirse elastik esaslı dış cephe boyaları, yeni binalarda uygulanırsa zaman içerisinde elastikiyeti sayesinde binaya uyum sağlaması adına oldukça yararlı olacaktır. Bina yüzeyinde meydana gelmiş pürüz ve çatlamaları da giderebilmek için de düşünülebilir veya uzun zaman çatlama oluşumuna karşı önlem olarak kullanılabilir. Silikon dış cephe boyaları, içinde bulunan silikondan dolayı su emme özelliği önemli oranda giderilmiştir ve üzerine düşen suyu itme özelliğine sahiptirler. Bu özellikleri sayesinde bina cephesinde oluşacak kabarmaların da uzun süre önüne geçilmiş olur. Ayrıca denize yakın veya nem oranının yüksek olduğu bölgelerde küf önleyici boyalar tercih edilmelidir. Bu boyalar kullanılmadığında bina yüzeyinde bölgesel olarak yosun oluşumu görülebilmektedir. Aşağıda örnek olması adına dış cephe boya renklerini inceleyebilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonu İzmir

Neden Biz?

Öncelikle sizlere hizmet verirken en iyi ustalardan yardım aldığımızı ve bu alanda son derece başarılı olan kişilerle çalıştığımızı ifade etmek isteriz. Yaptığımız boya badana işlemlerinde son derece kaliteli malzeme kullandığımızı ve bu sayede boyanan alanların uzun süre rahatlıkla kullanılabildiğini söylemek isteriz. İzmir boya badana ustası olarak son derece hızlı bir biçimde hizmet vermekteyiz. Bu konunun sizler için son derece önemli olduğunu bildiğimizden dolayı tüm ekibimiz ile birlikte etkili bir biçimde hizmet vermekteyiz. Evinizde boya badana işlemlerini dekorasyona uygun olarak yapıyoruz ve sizlere bu konuda da danışmanlık yapıyoruz. Örnekler sunuyor ve en iyi kararı verebilmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz. Genel olarak evinizde veya iş yerinizde en etkili sonuçların ortaya çıkabilmesi için tüm ekibimiz ile birlikte son derece dikkatli ve özenli bir biçimde çalışıyoruz.

Evinizin iç ve dış alanında veya işyerinizde bu hizmetlerimizden faydalanarak kısa sürede son derece etkili sonuçlar alabilirsiniz. Mekanların görünümünü önemli ölçüde değiştiren bu işlemi yaptırmak için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek olacaktır. Üstelik tüm bu avantajlı hizmetleri son derece uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Yani bizleri tercih ettiğinizde sizleri önemli avantajlar beklemektedir. Bu avantajların sizleri son derece memnun edeceğinden oldukça emin olmaktayız.


Bizi Takip Edin:

Hemen Fiyat Teklifi Almak İster misiniz?

Nerde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz!